בית מלאכה גלריית שור אומנות בברזל

גלריית שור מתפרסת על פני שטח של 400 מ"ר, כולל מצבעה , 5 עובדים קבועים. בית מלאכה ממוקם במושב צרופה וערוך לתת מענה לכל התשוקות העיצוביות שלכם. בגלריית שור מבצעים את הפרויקטים ברמה הגבוהה ביותר תוך עמידה בלו"ז קפדני.

בבית המלאכה שלנו בצרופה אנחנו יוצרים אומנות בברזל במגוון סגנונות בשיתופי פעולה עם אדריכלים הנחשבים ביותר עבור בתי היוקרה היפים בישראל. 25 שנים אנחנו מתכננים ויוצרים בברזל: מעקות, שערים, מדרגות, גדרות, פרגולות, ריהוט ופיסול אומנותי בברזל עם נגיעה אישית של אומן הברזל אמיר רון.

המלאכה מתחילה ב...

מחוץ לכותלי בית המלאכה לפני שבונים או משפצים בית אמיר רון נפגש עם האדריכל ומחליטים על סגנון, על נראות, על צבעים והחומרים בהם נשתמש כדי לתת מענה המקצועי ביותר לעבודות מסגרות יוקרתית לפרויקט, בפגישה היערכות אנחנו דנים על היקפי הפרויקט, דרישות, לוחות הזמנים ופרטי הפרויקט, מכסים את כל הנושאים החשבים – אם זה מדרגות מברזל בשילוב מעקות זכוכית, או שערי ברזל בסגנון מיושן עם חלודה או גדרות ברזל בשילוב אלמנטים מעוצבים, כל פרויקט מתוכנן ומבוצע בצורה מקצועית ומוקפדת ביותר מתוכנית עבודה על הנייר ועד הביצוע בשטח.

עבודה בבית המלאכה וליווי הפרויקט

כל פרויקט מלווה באופן אישי של אמיר רון – מבחירת חומרי הגלם, עיצוב ותכנון תהליכי היצירה, מדידות בשטח, שינוע והתקנת בבית הלקוח, הקפדה על איכות בכל פרט ופרט – משלב התכנון ועד שלב ההתקנה הסופי.

אמי רון - גלריית שור - אמנות ועיצוב בברזל
אמי רון – גלריית שור – אמנות ועיצוב בברזל

 

"אצלנו יש חשיבות גדולה לאסתטיקה ולרמת גימור מעולה על מנת לייצר מוצר באיכות הגבוהה ביותר"

הפרקטיקה הזאת הוכיחה את עצמה בעשרות בתי יוקרה ופרויקטים יוקרתיים רבים במגזר העסקי עשו איתנו שיתופי פעולה. בין היתר, שור אומנות בברזל לקחה חלק בעיצוב משרדי Waze ומשרדי Orbotech ביבנה, במוזיאון רקנאטי בקיסריה ובווילות שעוצבו על ידי מעצבי על..

ליהנות מהיצרה

בסוף הפרויקט כשכל דבר נמצא במקומו ומשתלב היטב בחלל המעוצב – בעלי הבית יכולים ליהנות מיצירת אומנות ענקית שנים רבות.

ואנחנו ממשיכים להגשמת חלום הבא.

אמיר רון, גלריית שור אומנות בברזל

קבלו הצעת מחיר

מלאו פרטים ואצור אתכם קשר למתן הצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם.