מדרגות ברזל

עבודות מסגרות של גלריית שור מתאפיינות בעיצוב מוקפד וייחודי. המדרגות מעוצבות ביד האומן הברזל אמיר רון, שיוצר בהתאמה אישית ללקוח, מדרגות עם עץ, זכוכית , אבן או אלמנטים עיצוביים ייחודיים לביתכם, על מנת להתאימן בצורה האידיאלית ביותר לאווירה בחלל פנים או חוץ  ולעיצובם.

מחפשים עיצוב מדרגות ברזל ?

השאירו פרטים, אשמח לשוחח

מדרגות מרחפות

התחושה של ריחוף במעבר מקומה לקומה באמצעות בניה של מדרגות צפות, שימוש בחומר קר וגדוש כמו ברזל כדי לתת תחושה של קלילות וריחוף – זאת אומנות הניגודים בפני עצמה. 
מדרגות מרחפות או מדרגות צפות כפי שהן ידועות בבתי היוקרה הן מדרגות שיוצרות אפקט של ריחוף באמצעות הפרדה של כל מדרגה שלא קשורה באופן וויזואלי למדרגה הבאה, המראה הייחודי הזה מאפשר ליצור תחושה יוקרתית – עתידנית בבתי יוקרה בפרט. ניתן לשלב מדרגות מרחפות עם מעקה זכוכית להשלמת המראה.

מדרגות ספירלה ומדרגות לולייניות

שימוש הנפוץ ביותר במדרגות ספירלה הוא בחללים קטנים שלא מתאפשר בהן לבנות מדרגות אלכסוניות, היתרון הגדול שלהן הוא פונקציונליות ונראות מעניינת שמוסיפה עניין לחלל, מדרגות לולייניות בנויות סביב עמוד ראשי תומך ומעקות ברזל מעוצבות שמאפשרות לתת טאצ' אישי להשלמת עיצוב המדרגות בחלל בו הן נמצאות.

מדרגות עץ וזכוכית

שימוש בחומרים טבעיים למתן דגש על סגנון הקלאסי בביתכם.
במקרים רבים בבתי היוקרה שימוש בחומרים טבעיים כמו עץ או אבן זהו חיבור האדם לטבע תוך כדי שמירה על הסטנדרט יוקרתי,  נראות המדרגות בביתכם צריכות להיות תואמות לאווירה הכללית של הבית – מדרגות ברזל בשילוב עץ בעיצוב ייחודי הנותן תחושה של יוקרה בסגנון הקלאסי.

מוזיאוני ראלי בקיסריה

ממוקמים בפארק שגודלו 40,000 מטר מרובע. במוזיאון ראלי 1 מוצגים בעיקר ציורים ופסלים מאמריקה הלטינית וספרד. במוזיאון ראלי 2 מוצגים ציורים מהמאות ה-16 עד ה-18 בנושאים תנכיים.

גלריית שור - עיצוב בברזל למוזיאון רקנאטי

בית השרימפ, קיסריה

בית נופש למשפחה ולה 4 ילדים, המבלה בו את החגים והחופשים, תוך כדי אירוח אינטנסיבי של חברים רבים בו זמנית.

פרגולות ברזל לעמידות מקסימלית

מקור: DUNSKU ARCHITECTS

אמיר רון, גלריית שור אומנות בברזל

קבלו הצעת מחיר

מלאו פרטים ואצור אתכם קשר למתן הצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם.